Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
«Вітер перегортає сторінки розкиданих від вибуху підручників»: українські документаліст(к)и про досвід фільмування війни

Українські документаліст(к)и фільмують війну з 2014 року, тому набутий досвід дав їм змогу швидко включитись у роботу після нападу Росії 24 лютого. Вони знімали та знімають по всій Україні: у відносно мирному Львові, у Бучі й Ірпені, де були вчинені жахливі військові злочини, у розтрощеному Чернігові та забитих вокзалах різних міст.

Специфіка роботи режисерів документального кіно у тому, що, на відміну від журналістів, вони не можуть швидко показати результат своєї праці. Створення їхніх фільмів займає місяці, а то і роки. Через це вони часто не оприявнені в публічному полі у той час, коли ризикують життям і здоров’ям. Усе заради того, щоб згодом ми мали можливість глибше та комплексніше зрозуміти наслідки розв’язаною Росією війни.

Цей текст, звісно ж, не змінить стан справ, тому що одного матеріалу не може бути для цього достатньо. Але він дасть змогу зрозуміти, через що проходять автор(к)и документального кіно, дозволить почути різноманітні досвіди зйомок.