Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Як війна в Україні змінює громадську думку в Європі та світі

Злочинна війна в Україні, розв’язана Путіним, показала, що Захід мав глибоко неправильне розуміння сучасної Росії. Втім, чи мають ключові країни світу вірне уявлення про нашу країну та способи протидії агресії, як це сприйняття змінилося за останні місяці і які наслідки з цього слід зробити – відповіді на ці питання дали кілька соціологічних досліджень, що проводилися у різних куточках світу. 

З 25 березня по 3 квітня, компанією Ipsos проводилося глобальне опитування «Світова громадська думка про війну в Україні». Водночас на замовлення Єврокомісії у період з 13 по 20 квітня у кожній із 27 країн ЄС підрозділ Ipsos провів окреме дослідження «Реакція ЄС на війну в Україні» (Flash Eurobarometer) . 

Крім того, з 1 по 25 квітня Інститутом Європейського університету у 17 країнах Євросоюзу та Великобританії проведене опитування YouGov щодо європейської політики солідарності та війни в Україні. 

LB.ua детально проаналізував їх результати.