Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Фінляндія пішла до НАТО. Далі – Швеція. Як Путін вдарив по безпеці Росії

Тепер уже офіційно: президент і прем’єр Фінляндії оголосили, що їхня країна має стати членом НАТО. Невдовзі таку саму заяву зробить і влада Швеції. Дві союзні країни вирішили завершити епоху нейтральності. І в цьому винен Путін, який оголосив війну Україні. Саме це стало ключовим тригером, який змусив Гельсінкі і Стокгольм змінити все у своїй зовнішній і безпековій політиці. Саме російське керівництво, яке роками критикувало альянс за просування своїх меж і вимагало відмовитися від цієї політики, призвело до 9-го розширення.

Якщо говорити про Фінляндію, справа за малим – подати парламентську заявку на вступ і дочекатися ратифікації рішення лідерами усіх країн – членів альянсу. Швеція пасти задніх на цьому шляху теж не буде – орієнтовно 16 травня вона надішле заявку. Як кажуть у самому альянсі, чекати червневого мадридського саміту ніхто не збирається – усе відбудеться за скороченою процедурою. Ба більше, на час її проходження США та Британія надали гарантії безпеки обом скандинавським державам.