Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Другий грузинський фронт. Навіщо Росії референдум про приєднання Південної Осетії

Глава невизнаної Республіки Південна Осетія Анатолій Бібілов днями видав указ про проведення 17 липня 2022 референдуму про приєднання до Росії. У цьому рішенні не було б нічого особливого, якби не ситуація, в якій його ухвалили. По-перше, Бібілов зробив це відразу після програшу на так званих президентських виборах. По-друге, указ він підписав, поки в Україні триває війна, а з Кремля надходять сигнали про можливе проведення подібних референдумів на тимчасово окупованих російською армією українських територіях.

Бібілов пояснив ініціативу проведення референдуму необхідністю забезпечити стратегічну безпеку та історичну справедливість. При цьому зазначив, що ідея належить не лише йому, а й трьом попередникам, які керували самопроголошеною республікою. Чинні процедури передбачають передачу документів до так званого Верховного суду Південної Осетії, який зобов’язаний підготувати свій висновок упродовж двох тижнів. Проте відповідну постанову ЦВК і рішення ВС прийняли у день оприлюднення указу про дату проведення референдуму.