Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Національний конкурс фестивалю «Docudays UA» в евакуації

За день до повномасштабного нападу Росії на Україну Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини «Docudays UA» оголосив національну конкурсну програму. До неї увійшли чотири картини: «Плай» Єви Джішіашвілі, «Між небом та горами» Дмитра Грешка, «Привоз» Єви Нейман і «Нескінченність за Флоріаном» Олексія Радинського.

Через війну фестиваль був перенесений. Проте програму DOCU/УКРАЇНА покажуть з 29 травня по 5 червня 2022 року на Краківському фестивалі. А журі національного конкурсу Docudays UA обере переможців.

Сьогодні Міжнародний фестиваль про права людини «Docudays UA» проводить важливу дипломатичну роботу за кордоном у сфері культури. Покази на Краківському фестивалі – це тільки один з її напрямків. В Україні команда фестивалю організовує фінансову допомогу для документалістів і почала збір свідчень війни й формування архів для дослідників і режисерів.

Пропонуємо огляд стрічок з програми національного конкурсу Docudays UA-2022.