Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Quo vadis, «ТерО»?

Упродовж січня – лютого в Україні стартував процес створення Сил територіальної оборони. Передбачені Законом України «Про основи національного спротиву» військові формування рівня бригад були створені за кілька днів до початку повномасштабного вторгнення армії рф в Україну, тобто фактичного продовження восьмирічної російсько-української війни. Причім встигли це зробити далеко не в усіх регіонах, частині добровольців довелося взагалі вступати в бій «з коліс», майже без створення структури військового управління. Пам’ятаєте ті рідкісні кадри роздачі зброї з військових машин у столиці? Решта, на територіях на яких не велися бойові дії (окрім ракетних атак, котрими ворог намагався й далі намагається нанести ураження всім без винятку областям), розпочали процес набору і злагодження структури ТерО вже під час запровадження в державі воєнного стану.

Десь у середині березня вище військово-політичне керівництво ухвалило директиву щодо залучення по одному батальйону добровольців із новосформованих бригад тероборони на фронті. Проте відразу після Великодня, задля зупинки російського «наступу на Донбас», до оборонних рубежів були висунуті сили декількох бригад ТерО у повному складі.