Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Дмитро Сухолиткий-Собчук: «Памфір» покаже, з ким мають справу ті, хто не може взяти маленьке село Чорнобаївку»

Дмитро Сухолиткий-Собчук — один із двох режисерів, які цьогоріч представляють Україну на Каннському кінофестивалі. Його фільм «Памфір» розповідає про заробітчанина, який повертається додому, але через необачний вчинок сина змушений поступитися власними принципами та звернути з чесного шляху заради сім’ї. Дія відбувається на заході України напередодні традиційного карнавалу Маланки.

Цей короткий опис фільму став доступним лише напередодні Каннського кінофестивалю, а до того виробництво картини було оповите таємницею. Багаторічне очікування трішки підігріли на торішній індустрійній секції Одеського кінофестивалю, де професіоналам показали невелику сцену з фільму. Для Дмитра «Памфір» став повнометражним ігровим дебютом — утім він не новачок у кіноіндустрії. Його короткий метр «Штангіст» мав гарну фестивальну історію, а один з його особистих проєктів — платформа з навчання сценарної майстерності.

LB.ua поговорив з Дмитром Сухолитким-Собчуком про рішення залишатись у конкурсі Канн, попри присутність росіян на фестивалі, про репрезентацію Західної України у фільмі та долю картини під час і після війни.