Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Податки за дурощі, або Затягування пасків. Чи буде в Україні збільшення оподаткування, скорочення зарплат і націоналізація?

Якщо війна триватиме «довше ніж ще 3-4 місяці», Україні доведеться йти на болісні кроки, зокрема, різке підвищення податків і скорочення витрат.

Ці слова міністра фінансів України Сергія Марченка в інтерв’ю The Economist, опублікованому 16 травня, були вкрай неоднозначно сприйняті і економістами, і суспільством.

Він також додав, що економіка, яка останніми роками швидко переходила на ринкові рейки та саморегуляцію, «може зустрітися з хвилею націоналізацій».

Перспектива збільшення фінансового навантаження для країни, економіка якої, за оцінками самого Мінфіну, втратить 44% ВВП цього року, а за даними Світового банку – всі 45%, декотрим представникам бізнесу видалася вкрай негативною.

У мережі відверто глузували із цих слів згадками про ще радянські підходи на кшталт: «Аби корова менше їла і давала більше молока, її треба менше годувати і більше доїти». Та загалом відгуки про ситуацію не такі веселі.

Слова міністра здивували ще й тому, що до цієї заяви у владі проводили політику зменшення податків для бізнесу.

Що ж пішло не так? Чому в Мінфіні раптом публічно заперечили можливість цього?

Зрештою, чи загрожує країні хвиля націоналізацій і що буде із зарплатами та соцвиплатами?

Відповіді на ці питання – в матеріалі LB.ua.