Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
«Росія вбиває не лише бомбами». Як онкопацієнти живуть і помирають під час війни

Анна Узлова й Інеса Матюшенко — співзасновниці благодійного фонду підтримки дорослих онкопацієнтів Inspiration Family, який з 24 лютого прийняв більш ніж 1200 звернень. Де в умовах війни знайти ліки? Як евакуюватися за кордон? Де відшукати актуальні контакти лікарів і психотерапевтів? На більшість таких запитань тривалий час не було відповідей, тому фонд вирішив шукати їх самотужки.

«Перший тиждень психологічно був пеклом, — каже Інеса. — Я просто сиділа за компʼютером і постійно відповідала на запитання. Від кількості запитів розривало на шматки. А в мене вдома немає складу з ліками, і я не онколог. Тому я намагалася просто робити стільки, скільки могла, і ридала, коли нічого не могла вдіяти». 

«Кількість організацій, що допомагає дорослим онкопацієнтам, мізерно мала, а кількість дорослих онкопацієнтів неймовірно велика. Тож як не ми будемо працювати, тоді хто?» — говорить Анна про свою працю. 

LB.ua поговорив з Анною та Інесою про те, як допомогти онкопацієнтам під час війни, навіть якщо не маєш удома складу з ліками; що переживають люди, які через війну не можуть продовжити лікуватися від раку; чому потрібно далі тиснути на фармкомпанії, які не покинули російський ринок.