Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Михайло Макарук: «Російська Федерація повина перестати існувати в нинішньому вигляді»

Вісім років міжнародна спільнота InformNapalm досліджує російську армію: ідентифікує російські підрозділи та окремих військових, їх участь у бойових діях, воєнні злочини, тощо. На рахунку спільноти – десятки резонансних розслідувань, зокрема, щодо збитого росіянами «боїнга» «Малайзійських авіаліній», ідентифікація російських льотчиків, які убивали мирне населення у Сирії, та окупантів, які чинили злочини на Київщині.

«При цьому в ефір потрапляє 10-15% інформації, а є багато непублічної роботи», – каже речник InformNapalm Михайло Макарук, додаючи: головний «споживач» роботи спільноти – Збройні сили України. 

В інтерв’ю LB.ua він розповів, як працює OSINT – розвідка на основі відкритих джерел, скільки даних потрібно для визначення місцезнаходження ворога і навіщо потрібні карти із зображеннями російських злочинців. 

Ми також поговорили про «хороших росіян» і майбутнє Росії, про цілі і наміри наших західних партнерів. І, звісно ж, про ситуацію на фронті, звідки Михайло, військовослужбовець одного зі спеціальних підрозділів, ненадовго повернувся до Києва.