Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Олексій Ботвінов: “Будемо використовувати кожен концерт, щоб привернути увагу до того кошмару, який відбувається в Україні”

У червні 2014 року, 8 років тому, в Одесі був заснований фестиваль класичної музики «Odessa Classics». Натхненником та організатором став відомий у світі піаніст одесит Олексій Ботвінов. І якщо перші два фестивалі були швидше “камерними подіями для своїх”, то вже на третій-четвертий рік «Odessa Classics» потрапила в перелік головних музичних фестивалів Європи. На одеських сценах грали цюрихські та брюссельські оркестри, зірки світового рівня. Фестиваль відбувся навіть у найважчий ковідний, 2020 рік – тоді його скоротили і перенесли на серпень, але він відбувся. 

Цьогоріч «Odessa Classics» також відбудеться, але не в Одесі, а в Таллінні та Салоніках. 

Ботвінов говорить про важливість неперервності фестивалю. Власне, це корелює із Зальцбургом, з якого «Odessa Classics» свого часу брала приклад (доволі швидко вийшовши на цілком зіставний рівень). Після Другої світової Зальцбург опинився в американській зоні і перше, за що взялися – відновлення славетного фестивалю. Музика була необхідна людям не менш ніж дороги, лікарні, інші обʼєкти інфраструктури. 

Представляємо вам текстовий варіант розмови з Олексієм Ботвіновим – про виклики воєнного часу, про нові можливості для української музики, про «Cancel Russia» та світову підтримку України. Також можна слухати подкаст, записаний для «Радіо Україна», що мовить з Праги, програма «Година зі Сонею Кошкіною».