Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Яких збитків зазнає Китай через російсько-українську війну

Пекін знав про війну і готувався до неї – протягом останніх трьох років Китай активно збільшував запаси продовольства, нафти та нарощував золото-валютні резерви. Однак турбулентність глобальної системи стала справжнім іспитом для КНР: у країні розгорнулася повноцінна економічна криза через втрату зовнішніх ринків і різке зростання цін на сировину.

Нині Китай і США перебувають у стані конфронтації: попри фундаментальну економічну взаємозалежність, дві держави стали суперниками, а не партнерами. Тому Східна Азія стрімко переходить у режим міжблокового протистояння, а напруга навколо Тайваню зростає.

Російсько-українська війна поклала кінець епосі «ховання в тіні», запущеної Деном Сяопінем сорок років тому. Відтер Китаю з його поточним політичним курсом необхідно швидко адаптуватися до нових реалій. При цьому КНР неодмінно зазнає важких втрат, ризики для китайської стабільності зростуть, а кількість проблем драматично збільшиться.

Отже, чим загрожує російсько-українська війна Китаю, яких збитків КНР уже зазнала – з’ясовує LB.ua.