Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Сергій Гайдай: «Місто Сєвєродонецьк знищують повністю, як Маріуполь»

«Мені б дуже хотілось вірити, що як тільки прийдуть ешелони чи літаками привезуть західне озброєння, ми протягом тижня звільнимо всі наші території. Але це – війна. Це не якась спеціальна військова операція, як її називають росіяни. Не слухати людей, які кажуть з екранів телевізора, що все буде дуже швидко розвиватись, і ми вже перемогли. Ні. Ми переможемо, якщо будемо розуміти, що це (війна. – С.К.) триватиме ще довго, якщо не будемо опускати руки. І – це важливо для українців – не сваритися між собою», – говорить очільник Луганської військової цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

Саме на підзвітній йому території сьогодні відбуваються найбільш запеклі бої. Навіть в сусідній Донеччині ситуація виглядає кращою.

Міста Попасна, Рубіжне майже повністю зруйновані. Орки впритул наблизились до рідного для Гайдая Сєверодонецька. «Чому вони руйнують наші міста? Тому що захопити не можуть і просто йдуть за тактикою «пустелі». Температура підвищується, бувають навіть спекотні дні, і в місті Сєвєродонецьк відчувається такий міцний запах….». «Трупний?» – уточнюю. «Так. Навколишня територія вся завалена трупами, які навіть забрати неможливо», – додає очільник ВЦА.

Про те, як далі розвиватимуться події; чи змінить ситуацію надходження тяжкого озброєння від партнерів та коли варто його очікувати; про легендарну оборону Білогорівки (яка тепер майже як Чорнобаївка); про «загородзагони» і «кадирівців»; чи реально виграти війну найближчим часом, вийшовши на кордони «до 24 лютого»?

Відповіді на ці питання ми намагалися знайти разом. Нашу розмову можна читати, а можна – слухати у форматі подкасту, записаного для «Радіо Україна», що мовить з Праги.