Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Наталя Лелюх: “Я вважаю, що про проблеми треба говорити завжди. Я реально не розумію фразу “не на часі”

Наталя Лелюх – доктор Наташа – в мирний час надзвичайно популярна лікарка-гінеколог, ведуча “Жіночого клубу”, блогерка, популяризаторка медичної науки, авторка книги про жіноче здоров’я. У військовий час – медик-волонтер, що їздить у деокуповані села та навіть в сіру зону, щоб доставити людям ліки і надати необхідну допомогу. 

“На другий день після звільнення Ірпеня та Гостомеля ми поїхали туди з поліцейськими. Тоді ще трупи лежали на вулицях. До нас із Татою – це моя подруга і волонтерка Тата Кеплер – одночасно прийшло розуміння, де ми можемо себе прикласти. Бо крім Бучі, навколо ще було багато сіл, у яких стояла русня, і куди ніхто ні з якою допомогою не приїздив”, – розповідає Лелюх.

Проєкт по виїзду до цивільних на деокупованих територіях вони розпочали втрьох – Наталя, Тата і Тетяна Тимошенко, яка працює в представництві ВООЗ в Україні. В поїздках волонтерок супроводжує поліція – рота “Софія” батальйону “Тор” управління Патрульної поліції Києва. “Це наше прикриття”, – жартує доктор Наталя.

“Ми взялися разом із поліцією просто проїжджати методично всі села. – розповідає вона. – Заїжджали, дивилися, що з ним, до нас виходили люди, ми починали розмовляти. Питали, чи є хворі в селі, чи потрібні якісь ліки? Чи є хтось, кого багато днів не бачили? Нам відповідали, що так, отам живе бабуся, яка давно не виходила. Спочатку туди йшла поліція, перевіряла, чи не заміновано. А потім йшли ми і знаходили бабусю – кома, інсульт, вона лежить. Тоді ми шукаємо швидку і в супроводі поліції везем бабусю в Київ. Це вже схема роботи, за якою ми постійно діємо”. 

Остання їхня поїздка – по селах Харківщини.