Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Максим Савчук «1937». Уривок

10 червня видавництво Yakaboo Publishing випустить друком книжку журналіста-розслідувача програми «Схеми: корупція в деталях» Максима Савчука «1937». Вона присвячена найодіознішій фігурі українського політикуму часів незалежності України Віктору Медведчуку.

Під час розслідування спочатку автор абсолютно випадково знаходить нафтову компанію родини Медведчука — просто вночі копаючись у реєстрах. І це здається чимось абсолютно дивним: на його дружину телеведучу Оксану Марченко записана фірма в Росії із величезними запасами нафти. Але після публікації тої сенсації Віктор Медведчук сам все підтверджує в одному зі своїх інтерв`ю. Потім ця історія відкриває інші — про захоплене українське газове родовище в Чорному морі та нафтопереробний завод у Росії, куплений оточенням Медведчука за безцінь… І все це дає підстави стверджувати автору, що Володимир Путін усіляко сприяв збагаченню свого кума в Росії, аби той мав ресурс для політичної діяльності в Україні. Дані про офшорні компанії і витяги з реєстрів переплітаються у книжці з комічними історіями з життя редакції «Схем».

LB.ua публікує уривок з глави «Як Оксана Марченко перестала танцювати і зайнялася нафтовидобуванням».