Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Михайло Подоляк: «Ти не можеш сісти за стіл переговорів зі стукачем»

«Я зараховую себе до радикального крила і взагалі вважаю, що в нас дуже вузьке поле для компромісів», – каже в інтерв’ю LB.ua радник голови ОПУ і член української делегації на перемовинах з Росією Михайло Подоляк. 

Станом на сьогодні переговори в політико-дипломатичній частині поставлені на паузу і перспектив їх відновлення небагато. «Вони закохані у свою пропаганду, вони живуть у створеній реальності і тому абсолютно неадекватно сприймають те, що відбувається у світі», – пояснює Михайло Подоляк. 

LB.ua розпитав його про заклики піти на поступки, які лунають з уст окремих наших партнерів на Заході, про безпекові гарантії, ставлення до НАТО і нейтральний статус. 

І, звісно ж, про інформаційну політику Офісу Президента України, неформальним куратором якої є наш співрозмовник. Про п’яту колону в ефірі національного телемарафону і про Петра Порошенка, стосунки з яким в ОПУ знову ввійшли у фазу загострення.