Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Цвіт Чернігівщини. Частина друга. Деокупований Седнів

— А ви бачили, як цвітуть сади цьогоріч? Вишні вже відцвіли, а то взагалі все молоком було облите. Кажуть, що такого рясного цвіту вже давно не бачили. Знаєте, чому? Тому що війна.

Тетяна Мориляк зустрічає нас на порозі Седнівської сільради. Цьогоріч Тетяна стала виконувати обовʼязки сільської голови. 

Про те, що в Чернігівську область зайшли російські військові, Тетяна дізналася 24 лютого о пʼятій ранку в обласній лікарні. Але про який лікарняний могло йтися, якщо війна? 

Маршрутки з Чернігова до Городні через Седнів не ходили, бо у Городню ще о четвертій ранку заїхали російські танки з намальованими літерами «О». Тетяна зібрала речі, і з чоловіком рушила до переправи через Десну, щоб спіймати попутку до Седнева. Підібрав староста сусіднього села. У Седнів Тетяна встигла заскочити незадовго перед тим, як підірвали міст на виїзді з Чернігова. А ввечері того ж дня російська військова техніка заїхала в її селище.

Росіяни рухалися трасою через Городню, села Політрудню, Седнів, Черниш і аж до обласного центру. Про наслідки обстрілів Чернігова та сусідньої Новоселівки LB.ua писав у першій частині «Цвіт Чернігівщини. Розбомблені». 

У Городні та Седневі немає значних руйнувань після окупації. Але війну тут також відчули усі.