Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Іван Богдан: «У нас зараз дефіцит паперу, тому вилучені російські книжки ми просто здамо на переробку»

З початку повномасштабного вторгнення книжковий ринок зазнав серйозних втрат: було пошкоджено 2/3 поліграфічного парку, що дасть змогу книговидавцям відновити роботу лише на 10-15% довоєнної потужності. Тому Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів звернулася до уряду з проханням внести галузь до об’єктів критичної інфраструктури. 

Попри те, що здавалося, ніби читання не на часі, найбільша книжкова платформа Yakaboo з 24 лютого надала у своєму мобільному додатку безкоштовний доступ до електронних книжок для українських читачів. Цю ініціативу підтримало біля 50 українських видавництв, і нею вже скористалися 600 тисяч читачів. Це свідчить про те, що читання стало неабиякою підтримкою для українців.

Разом з тим, на початку повномасштабної війни Yakaboo поставили на паузу розрахунки за довоєнний період із видавцями та звільнили із 300 працівників, 40% свого штату. 

Як втримати на плаву книжкову галузь, яка тільки почала оживати, дякуючи програмі є-Підтримки? Які термінові економічні заходи, ініційовані урядом і суспільством, можуть допомогти видавцям? Чому до сих пір українській книзі доводилося конкурувати з російською? Якою має бути позиція бізнесу, щоб діяти в національних інтересах? Про це ми поговорили з CEO Yakaboo Іваном Богданом.