Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Людмила Денисова: «Азовці» з Оленівки написали, що «у них там Бухенвальд» – дуже погано з їжею, пораненим не надають лікування»

«Перші депортації були ще 18 лютого. У мене є підтверджувальні документи – директива МНС Російської Федерації на федеральні округи у розрізі областей і міст. Наприклад, щодо Ульяновської області та міста Ульяновська, скільки людей вони готові прийняти станом на 6 ранку 21 лютого. Тобто це – повідомлення про запланований строк проведення (депортації. – С.К.) і 100% готовність», – говорить колишня Омбудсман Людмила Денісова.

Це важливо, оскільки – згідно з міжнародним законодавством – примусова депортація є актом геноциду. Як і сексуальне насильство (коли Денісова розповідала про таки випадки, її критикували за надлишкову прямолінійність, і вона цю критику визнала) – спрямована на винищення нації. «Росіяни діють систематично – знищують українців на всіх фронтах, в буквальному сенсі», – акцентує. «Загалом депортовано в Російську Федерацію понад 1,5 мільйона людей. З них близько 300 тисяч – діти».

У вівторок Верховна Рада раптово звільнила Денісову із займаної посади. Юридичний спосіб, в який це було зроблено, виглядає доволі дивно, тож Денисова планує оскаржити звільнення. «Не для того, щоб поновитися, звичайно, а просто закон має бути один для всіх», – пояснює.

На її місце поки нікого не призначили (ширилися чутки, що на посаду претендує Ірина Верещук, проте вона сама – в спілкуванні з LB.ua – таке заперечила), а отже якийсь час країна залишатиметься без Уповноваженого з прав людини.

Під час війни, так. 

Про те, як зараз відбувається обмін полоненими; про повернення хлопців з «Азовсталі»; фільтраційні табори та долю російських військовополонених – читайте в нашій розмові. Або слухайте її у формі подкасту, що його було записано для «Раді Україна» (мовить з Праги), програми «Година зі Сонею Кошкіною».