Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Битва за Донбас як ключовий етап битви за Україну

«На східному фронті без змін», – так напевно написав би Еріх Марія Ремарк про нинішню ситуацію на російсько-українській війні.

І мав би рацію, бо, на жаль, 100 днів війни наближають усіх нас до фіналу третього етапу війни, який, як здається, найважливіший. Справді, битву за Донбас можна впевнено назвати битвою за Україну. Як і в перші чотири-п’ять днів війни, як під час очікування допомоги артилерією наприкінці квітня – початку травня. І нині історія повторюється, коли рішення надати Україні потужні керовані ракетні системи залпового вогню (РСЗВ) вже є, а самих систем ще немає – вони на підході, та й тренінги щодо їх опанування розрахунками ЗСУ вже розпочалися.

Власне кажучи, ми ніколи не мали сумніву у здатності сил оборони України протистояти навалі російської варварської орди. Цілком зрозуміло, що стратегічно Путін програв війну ще в останні дні лютого, коли емоції та особистий інстинкт збереження змусили його згадати про ядерну зброю. Однак ця війна з велетенськими за розміром та обсягом ресурсів ворогом (не згадуючи вже «ядерну дубину») може стати справді переможною лише за умов консолідованої підтримки зусиль українців з боку західного, антипутінського світу – потужною зброєю та винятковими санкціями. Санкції і зброя, зброя і санкції – це повітря для легенів українських вояків та отрута для злочинних кремлівських угруповань. Але, коли Україна опиняється за крок до перемоги, західна коаліція опиняється у якомусь дивному ступорі.