Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Дарія Бадьйор: «Усі «хорошиє русскіє» говорять виключно про себе. Це треба завершувати»

21 травня, отримуючи нагороду в Каннах за внесок у кіномистецтво, режисер Сергій Лозниця виступив із промовою, в якій засудив тотальний бойкот російської культури. Лозниця — громадянин України, він неодноразово отримував фінансування від українського Держкіно на свої стрічки, але при цьому останні 20 років він живе в Німеччині, тобто не повністю інтегрований в сучасний український контекст. У своїй промові Лозниця закликав не змішувати свободу творчості «хороших русскіх» з ворожою пропагандою «поганих русскіх», не ототожнювати злочини російського режиму із творами російських авторів. Така позиція не популярна в Україні, але є мейнстрімною у західному сприйнятті cansel Russia. Найактивніше ж її просувають російські економічні мігранти, які позиціонують себе жертвами режиму.

Про актуальний стан подій у сфері кіно, “хороших русскіх”, культуру скасування та нові українські наративи ми поговорили з Дарією Бадьйор, кінокритикинею, співкураторкою кінофестивалю «Київський тиждень критики», однією із засновників Коаліції дієвців культури.

Представляємо вам текстовий варіант розмови. Також можна слухати подкаст, записаний для «Радіо Україна», що мовить з Праги, програма «Година зі Сонею Кошкіною».