Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Дмитро Кулеба: «Якщо всі знали, що Київ будуть бомбити ракетами, то можна було продати нам кілька додаткових систем ППО?»

«Я прекрасно розумію, що якби ми були членами НАТО, цієї війни не було б», – каже в інтерв’ю LB.ua міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, додаючи: «У нас війна, ми розуміємо, що в НАТО нас завтра і післязавтра не візьмуть».

Очільник української дипломатії відзначає: ЄС з 24-го лютого радикально змінив своє ставлення щодо членства України, натомість НАТО, яке ще у 2008-му році формально привідкрило двері для України, все ще живе у довоєнній логіці. 

«Україна так само залишається на треку євроатлантичної інтеграції, але я не бачу потенціалу в найближчій перспективі, щоб НАТО змінило свою позицію подібно до Європейського Союзу і почало робити конкретні речі із забезпечення вступу України в Альянс», – констатує Дмитро Кулеба.

Ми поговорили про те, чому країни НАТО досі відмовляються надавати Україні певні види озброєнь і про те, чому допомога партнерів все ще недостатня. 

«Якщо ти сидиш у себе в кабінеті, і кажеш: «Україна має перемогти», тоді у тебе є певна політика і ти не присилаєш гаубиці по шість штук в місяць. Ти кажеш: «Скільки тобі треба, 500 гаубиць? От тобі 500 гаубиць», – говорить Дмитро Кулеба. 

Про набуття статусу кандидата у члени ЄС і перспективи повноцінного членства у європейській сім’ї, про роль Еммануеля Макрона та Бориса Джонсона, про санкції і тихі гавані для російського капіталу – в інтерв’ю міністра закордонних справ України LB.ua.