Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Новини
Спроба держперевороту у Німеччині з російським душком

З самого ранку середи у Німеччині тривають арешти осіб, яких підозрюють у спробі організації державного перевороту. На момент написання цього тексту правоохоронці затримали 25 осіб, усього у справі 52 підозрюваних. За даними прокурорів, лідери заколотників планували напасти на будівлю німецького парламенту, Рейхстаг, і захопити депутатів. Задля цих цілей вони набирали колишніх німецьких військових та спецпризначенців – тих, хто навчений вправлятися зі зброєю. Серед членів угруповання спеціальні органи ФРН виявили принца із давнього німецького дворянського роду, колишнього члена парламенту від радикальної проросійської партії «Альтернатива для Німеччини» (АдН), а також екскомандира спецпідрозділу Бундесверу (німецької армії – LB.ua).

Найцікавіше, що серед числа змовників є громадянка Росії, та й самі німецькі спецслужби наразі ретельно перевіряють інформацію про причетність РФ до організації держперевороту. В російському посольстві вже заявляють, що Москва тут ні до чого, а німецькі радикали з АдН засуджують злочин. Втім, наразі відомо, що серед заарештованих виявили особу, яка намагалася зв’язатися з представниками російського уряду, аби узгодити плани атаки на німецькі органи влади.

Слідство зараз триває, встановлюються усі обставини, проводиться допит підозрюваних. Ми не збираємося виступати у ролі німецьких прокурорів, втім згадати про те, як Росія створювала свої радикальні осередки у Німеччині все ж варто.